Kafes Tel Örgü
Dikenli & Jiletli Teller
Dekoratif Panel
Ferforje Çit Sistemleri
Kaynaklı Panel
Spor Sahaları Çitleri
çim çit
yaprak çit
otomatik kapı motorları
panel çit bağlantı elemanları
plastik ferforje çit
DEKORATİF PANEL ÇİT
Galvanizli tellerden tam otomatik makinelerde punta kaynak teknolojisi ile imal edilmektedir. Panel çiti oluşturan yatay ve dikey demir çubukların kesit kalınlıkları ve uygulanan hadvelendirilmiş dekoratif form darbelere, eğilmelere karşı mukavemet ve dik duruş sağlar.

Malzeme ömrünü etkileyen korozyona karşı panel çitlerde ve bağlantı direklerinde en uygun kesitte metal kalınlıkları kullanılmıştır. Metaller üzerine koruyucu galvanizleme işlemi yapılıp daha sonra dış ortamlara karşı dayanımlı polyester esaslı boya elektrostatik fırınlama sistemi ile uygulanmıştır. Bu sayede paslanmaya ve renk solmalarına karşı uzun ömür kazanmıştır.

Panel çit birinci derecede güvenlik ve sınır belirleme amacının yanında,dekoratif yapısı ile binalarınızın çevresinde, görsel kirlilikten uzak, estetik, yapınıza bir sınır perdesi oluşturur. Standart üç ayrı ölçüdeki panel çitlere uygun montaj direkleri ve hazır montaj elemanları ile birlikte montajı çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Kullanım yerleri

Villa bahçeleri, toplu konut apartman çevreleri, sanayi yapıları çevreleri, fabrikalar,
spor tesisleri, bahçeler, siteler, depolar, dekoratif ve güvenlik amaçlı çevre alanlarıdır.


TEKNİK BİLGİLER
Göz aralığı
(mm)
Tel
kalınlığı
(mm)
Yükseklik
(cm)
Uzunluk
(cm)
Kaplama
50x50 4,5 100 - 150 - 200 250 Galvaniz - Galvaniz üzeri Statik polyester Fırın boya
50x100 4,5 100 - 150 - 200 250 Galvaniz - Galvaniz üzeri Statik polyester Fırın boya
50x150 4,5 100 - 150 - 200 250 Galvaniz - Galvaniz üzeri Statik polyester Fırın boya
Ayrıca tel çapları 5 mm şeklinde üretim yapılabilmektedir.


Ana Sayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Ürünlerimiz | Uygulamalar | Referanslar | Bize Ulaşın  
Etiketler : tel örme, panel çit, çit sistemleri, jiletli tel, kfes tel örgü, tel, peyzaj, puntalı tel imalatı, telçit uygulamaları, halı saha tel çit sistemleri, dikenli teller, yapı malzemeleri, inşaat malzemeleri, Gür Yapı Dekoratif Panel ve Çit Sistemleri, Sakarya çit sistemleri, sakaryada çit ve panel sistemleri, boru, profil, örgü çit, dikenli tel, jiletli tel, dekoratif panel, ferforje çit sistemleri, sakarya yapı, sakaryada panel sistemleri, sakaryada çit, çit, adapazarında çit sistemleri, çimento, demir, tugla, kireç, kum, çakıl, izocam, ytong, yks, onduline