Kafes Tel Örgü
Dikenli & Jiletli Teller
Dekoratif Panel
Ferforje Çit Sistemleri
Kaynaklı Panel
Spor Sahaları Çitleri
çim çit
yaprak çit
otomatik kapı motorları
panel çit bağlantı elemanları
plastik ferforje çit
OTOMATİK KAPI MOTORLARI
Doğru otomatik kapı motorunu bulmamızda ilk aşmamız gereken problem kapı türünün belirlenmesidir. Aslında çoğu kişi burada doğru kapı türünün sadece bir tane olabileceğini düşünebilir. Fakat fiziksel şartlar el vermese bile farklı türlü kapı modelleri aynı yere de kullanılabilir.

Dairesel kapılar ile katlanabilir kanatlı kapılar aynı mekanlarda kullanılabilir. Burada kullanılabilecek otomatik kapı motorları farklıdır. Bu örneğe benzer örnekleri daha da fazlalaştırabiliriz. Hele ki konu otomatik garaj kapısı ise burada alternatifler de daha da fazlalaşmaktadır.

Otomatik kapı türü belirlendikten sonra elbette iş otomatik kapı motorunu belirlemeye gelir. Her ne kadar kapının fiziksel özellikleri ilk belirleyici unsur gibi gözükse de birtakım isteklerimiz alternatif otomatik kapı motoru seçeneklerini önümüze getirebilir.

Burada belirleyici unsurlar, kapının uzunlukları, ağırlıkları, çalışma sıklıkları, açma kapanma hızları gibi özellikleri sayabiliriz.

Otomatik kapı motorlarını belirleyici bir diğer unsur ise, alternatif otomasyon sistemleri ile uyumunu söyleyebiliriz. İlave özellikler ile otomatik kapımızı daha işlevsel kılmak için otomatik kapı motorunun bu isteklere cevap verebilecek teknolojik alt yapıya sahip olması da gerekmektedir.Ana Sayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Ürünlerimiz | Uygulamalar | Referanslar | Bize Ulaşın  
Etiketler : tel örme, panel çit, çit sistemleri, jiletli tel, kfes tel örgü, tel, peyzaj, puntalı tel imalatı, telçit uygulamaları, halı saha tel çit sistemleri, dikenli teller, yapı malzemeleri, inşaat malzemeleri, Gür Yapı Dekoratif Panel ve Çit Sistemleri, Sakarya çit sistemleri, sakaryada çit ve panel sistemleri, boru, profil, örgü çit, dikenli tel, jiletli tel, dekoratif panel, ferforje çit sistemleri, sakarya yapı, sakaryada panel sistemleri, sakaryada çit, çit, adapazarında çit sistemleri, çimento, demir, tugla, kireç, kum, çakıl, izocam, ytong, yks, onduline